środa, 8 lipca 2015

METRYCZKA

WITAJCIE!

Przyłaczam się do grupy Ewy, która zaproponowała przygotowanie odpowiedzi na kilka pytań. Po co? Ano po to, aby w przypadku wymianki można było choć odrobinę poznać upodobania naszej pary wymiankowej.


Tak więc bez zbędnych ceregieli odpowiadam na pytania:
 1.  Nick/imię: Kasiaaa/ Kasia
 2.  Co najchętniej przygarnęłabyś? Jakie techniki podziwiasz? Najbardziej podziwiam to, czego sama nie potrafię wykonać: wszelkie przedmioty zdobione techniką decou, frywolitki, sutasz. Chociaż z innych drobiazgów też się cieszę!
 3.  Jakie techniki wykorzystujesz w swoich pracach? W czym jesteś najlepsza? Oj, trudne pytanie… Szyję, szydełkuje, dzieję, nadaję drobnym przedmiotom użytkowym nowe życie.
 4. Trzy ulubione kolory to… niebieski, wszystkie odcienie brązów i szarości.
 5. Kolory, których nie noszę/nie lubię to: nie mam takich, jednak nie lubię wyraczastych odcieni.
 6. Czy lubisz dostawać przydasie? Jeśli tak, to jakie? Bardzo lubię dostawać przydasie związane z szyciem i dziewiarstwem, wszelkiego typu dodatki.
 7.  Czy nosisz biżuterię? Jeśli tak, jaką? Biżuterię noszę nawet często – prawie zawsze do pracy, srebro złoto ze szlachetnymi kamieniami. Bardzo lubię duże wisiory.
 8. Czy masz jakiś ulubiony motyw, który przewija się np. w Twoim mieszkaniu, ubiorach? Nie mam ulubionego motywu, chociaż najczęściej wybieram motywy z małą ilością kolorów – muszą być spokojne.
 9. Kawa czy herbata (jeśli tak, co lubisz a czego nie). Pije kawę i herbatę, ale nie przepadam za herbatami owocowymi i nie lubię zielonej.
 10. Ze słodyczy to ja najbardziej…..rafaello…. i wszystko co ma kokos…
 11. Czy ucieszyłaby Cię książka w paczce wymiankowej? Jeśli tak, jaki gatunek? Książki kupuję sama, ale najpierw sto razy czytam recenzję, tak więc wolałabym ich nie otrzymywać ich jako prezent.
 12. Czy ucieszyłby Cię kosmetyk? Jeśli tak, to jaki? Owszem, ucieszyłabym się z kosmetyków, ale takich względnie neutralnych typu mydełko, żel pod prysznic, delikatny balsam, maska do włosów  itp.
 13. Chciałam jeszcze dodać.... W rękodzielnictwie nie lubię przerostu formy nad treścią – wszystko musi mieć konkretne zastosowanie. Robię, jak wiem po co i dla kogo. Nie lubię papierowych ozdób i dekoracji.

pozdrawiam Kasia

2 komentarze:

 1. Witaj, Kasiu! Pozwolę sobie zostać u Ciebie na dłużej:-D Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu super poczytac jeszcze coś nowego o Tobie A z oststnim punktem to podpisuje się obiema ręcami i nogami też tak mam !
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziekuję za każe słowo...
Pozdrawiam Kasia